Sezóna 2014/2015

II. kolo Pohára detí, mládeže a seniorov v karate a kobudo

V sobotu 22. novembra 2014 sa uskutoční II. kolo Pohára detí, mládeže a seniorov v karate a kobudo vo Veľkom Krtíši.

 

Na II. kolo Pohára detí, mládeže a seniorov v karate a kobudo pocestuje z Karate Klubu SEIKEN Bratislava spolu pätnásť súťažiacich, ktorí budú bojovať o najlepšie umiestnenie.
Nominačnú tabuľku našich súťažiacich nájdete nižšie.
V tomto článku Vás budeme informovať o priebežných výsledkoch našich súťažiacich.

 

 

 

Meno Kategória Umiestnenie
Gyűrösi Norbert KS11M – KUMITE muži 18.+ rokov -78kg 3. miesto
Kolčák Martin KB05MS – KOBUDO chlapci 16.-18. rokov SHORT 3. miesto
Kolčák Martin KT08M – KATA chlapci 16.-18. rokov od 2.KYU 4. miesto
Kolčák Martin KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN 2. miesto
Kolčák Martin KB04ML – KOBUDO chlapci 16.-18. rokov LONG 3. miesto
Musil Adam KB03M – KOBUDO chlapci 13.-15. rokov LONG 1. miesto
Musil Adam KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN 1. miesto
Musil Adam KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 2. miesto
Musil Adam KB05MS – KOBUDO chlapci 16.-18. rokov SHORT 5. miesto
Šulka Michael KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 4. miesto
Kolčáková Simona KB05FS – KOBUDO dievčatá 16.-18. rokov SHORT 2. miesto
Kolčáková Simona KT10FO – KATA ženy 14.+ rokov OPEN 2. miesto
Kolčáková Simona KT06F – KATA dievčatá 13.-15. rokov od 3.KYU 5. miesto
Pitoňák Matúš KT02M – KATA chlapci 6.-9. rokov od 6.KYU 4. miesto
Pitoňáková Petra KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 2. miesto
Seginková Sofia KT02F – KATA dievčatá 6.-9. rokov od 6.KYU 2. miesto
Filipová Lenka KT07F – KATA dievčatá 16.-18. rokov do 3.KYU 1. miesto
Jurík Simon KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
Motúzová Ninka KT02F – KATA dievčatá 6.-9. rokov od 6.KYU 3. miesto
Gašparík Šimon KT01M – KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU
Kováč Samuel KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU 4. miesto
Kováčová Kristína KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU 2. miesto
Krammerová Diana KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU
Družstvo Kategória Umiestnenie
Musil – Kolčáková – Šulka KT13MT – KATA chlapci 13.-15. rokov družstvá 1. miesto
Pitoňák – Seginková – Gašparík KT11MT – KATA chlapci 6.-9. rokov družstvá 1. miesto
Pitoňáková – Kováč – Jurík KT13MT – KATA chlapci 13.-15. rokov družstvá 2. miesto
Krammerová – Motúzová – Kováčová KT11FT – KATA dievčatá 6.-9. rokov družstvá 4. miesto

 

VIDEO A FOTOGALÉRIA

SLEDUJTE  NÁS!!!

 

Mapa konania súťaže: