Sezóna 2018

XIX. Super ENPI Karate Cup 2018 – Subotica

V nedeľu 25. marca 2018 sa Karate Klub SEIKEN Bratislava zúčastnil na
medzinárodnej súťaži

 

XIX. Super ENPI Karate Cup 2018

 

Karate Klub SEIKEN Bratislava:

  • bol najúspešnejší zahraničný klub (druhý celkovo)
  • bol klub s najväčším počtom štartov
  • získal 26x zlatú medailu
  • získal 19x striebornú medailu
  • získal 17x bronzovú medailu

 

V konkurencii 14 krajín sa naši pretekári rozhodne nestratili. Viac ako dve desiatky pretekárov tak pod vedením skúsených koučov pretavili do praxe desiatky hodín tréningov, pričom pre viacerých to bola premiéra na súťažnom tatami.

Fotogalériu si môžete pozrieť na našej FB stránke.

 

Výsledky našich pretekárov:

Meno pretekára Kategória kata Kategória kumite Umiestnenie
Štefeková Veronika 97, 98 2. miesto, 3. miesto
Juríková Stela 98 2. miesto
Artner Jakub 87, 88 1. miesto, 3. miesto
Hurban Teo 88, 89 110 1. miesto, 3. miesto, 2. miesto
Tettinger Tomáš 88, 89 2. miesto, 3. miesto
Horňáková Zuzana 99, 100
Tettingerová Aneta 99, 100 3. miesto, 3. miesto
Artnerová Nina 99 2. miesto
Fiutová Kristína 99 1. miesto
Horňák Michal 89, 90, 69 1. miesto, 1. miesto, 1. miesto
Krammerová Diana 100, 101, 80, 81 1. miesto, 2. miesto, 2. miesto, 3. miesto
Škerlíková Zuzana 100 2. miesto
Malíšek Marko 90 3. miesto
Pollák Filip 90, 91
Čambalík Maxim 90
Hadvigová Veronika 102, 82 3. miesto, 1. miesto
Kováč Samuel 71, 72 2. miesto, 2. miesto
Jurík Simon 71 3. miesto
Mišovič Patrik 92, 93
Klapková Karin 102 3. miesto
Marek Tettinger 94 2. miesto
Kolčák Martin 93, 73 1. miesto, 1. miesto
Šulka Michael 93, 73 3. miesto, 3. miesto
Družstvo Kategória kata  Umiestnenie
KK Seiken (Tettinger Tomáš, Hurban Teo, Artner Jakub) 257 1. miesto
KK Seiken A (Horňák Michal, Tettinger Tomáš, Artnerová Nina) 258 1. miesto
KK Seiken B (Horňáková Zuzana, Hurban Teo, Artner Jakub) 258 2. miesto
KK Seiken A (Horňák Michal, Krammerová Diana, Malíšek Marko) 259 1. miesto
KK Seiken B (Čambalík Maxim, Pollák Filip, Škerlíková Zuzana) 259 3. miesto
KK Seiken A (Jurík Simon, Kováč Samuel, Krammerová Diana) 260 2. miesto
KK Seiken B (Čambalík Maxim, Pollák Filip, Malíšek Marko) 260 1. miesto
KK Seiken A (Malíšek Marko, Mišovič Patrik, Klapková Karin) 261 2. miesto
KK Seiken B (Jurík Simon, Kováč Samuel, Hadvigová Veronika) 261 1. miesto
KK Seiken (Šulka Michael, Kolčák Martin, Marek Tettinger) 262 1. miesto
KK Seiken (Štefeková Veronika, Juríková Stela, Artner Jakub) 264 1. miesto
KK Seiken A (Horňák Michal, Horňáková Zuzana, Tettingerová Aneta) 265 1. miesto
KK Seiken B (Artnerová Nina, Fiutová Kristína, Tettinger Tomáš) 265 2. miesto
KK Seiken C (Štefeková Veronika, Juríková Stela, Hurban Teo) 265 3. miesto
KK Seiken A (Škerlíková Zuzana, Krammerová Diana , Malíšek Marko) 266 1. miesto
KK Seiken B (Horňáková Zuzana, Tettingerová Aneta, Pollák Filip) 266 2. miesto
KK Seiken C (Čambalík Maxim, Artnerová Nina, Fiutová Kristína) 266 3. miesto
KK Seiken (Hadvigová Veronika, Kováč Samuel, Krammerová Diana) 267 2. miesto
KK Seiken (Hadvigová Veronika, Mišovič Patrik, Klapková Karin) 268 2. miesto
KK Seiken (Hadvigová Veronika, Klapková Karin, Mišovič Patrik) 269 2. miesto
KK Seiken (Jurík Simon, Kováč Samuel, Krammerová Diana) 246 1. miesto
KK Seiken (Jurík Simon, Kováč Samuel, Hadvigová Veronika) 247 1. miesto
KK Seiken (Hadvigová Veronika, Kováč Samuel, Krammerová Diana) 253 1. miesto
KK Seiken (Hadvigová Veronika, Jurík Simon, Krammerová Diana) 254 1. miesto
Meno pretekára Kategória Umiestnenie
Horňák Michal BO – long 1. miesto
Krammerová Diana BO – long 1. miesto
Hadvigová Veronika BO – long  
Kováč Samuel BO – long 3. miesto
Jurík Simon BO – long  
Kolčák Martin BO – long 1. miesto