Sezóna 2017

I. kolo Pohára Federácie – Banská Bystrica 2017

V sobotu 11. februára 2017 sa uskutoční I. kolo Pohára Federácie detí, mládeže a seniorov v karate a kobudo.

 

V aktuálnom ročníku 2017 sa prvé kolo koná v Športovej hale VŠC Dukla na Štiavničkách

 

Zoznam pretekárov v kategóriách jednotlivcov a družstiev, ktorí sa zúčastnia na tejto súťaži sa dozviete na tréningoch, alebo na týchto stránkach.
O výsledkoch Karate Klubu SEIKEN Bratislava vás budeme informovať na týchto stránkach.

 

FOTOGALÉRIA

 

Zoznam pretekárov v kategóriách a ich výsledky:

Meno Karegória Umiestnenie
Kolčák Martin KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH 3. miesto
Kolčák Martin KA10 KATA od 18. rokov CH 2. miesto
Kolčák Martin KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH 2. miesto
Kolčák Martin KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH 1. miesto
Musil Adam KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH 1. miesto
Musil Adam KA09 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu CH 1. miesto
Musil Adam KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH 1. miesto
Šulka Michael KA09 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu CH
Šulka Michael KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH
Tomašovič Branislav KA08 KATA 15. – 17. rokov do 3. kyu CH+D 1. miesto
Tomašovič Branislav KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH
Kolčáková Simona KA20 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu D
Kolčáková Simona KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D 3. miesto
Pitoňák Matúš KA05 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu CH
Filipová Lenka KA21 KATA od 18. rokov D
Kováčová Kristína KA15 KATA 9. – 10. rokov od 5. kyu D 1. miesto
Krammerová Diana KA17 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu D
Pazdernatá Laura KA16 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu D
Horňák Michal KA02 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu CH 1. miesto
Szalaiová Nataša KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D
Hurban Teo KA01 KATA 6. – 8. rokov CH 3. miesto
Horňáková Zuzana KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D
Fiutová Kristína KA13 KATA 6. – 8. rokov D
Štefeková Veronika KA13 KATA 6. – 8. rokov D
Ozoráková Kiarka KA16 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu D
Družstvo Kategória Umiestnenie
Kolčák/Musil/Šulka KA54 KATA od 16. rokov CH 1. miesto
Kolčáková/Filipová/Tomašovič KA58 KATA od 16. rokov D
Krammerová/Pazdernatá/Pitoňák KA56 KATA 10. – 12. rokov D 2. miesto
Kováčová/Szalaiová/Horňák KA55 KATA 6. – 9. rokov D 2. miesto
Štefeková/Fiutová/Hurban KA55 KATA 6. – 9. rokov D

 

Mapa konania súťaže:

 

Informačný leták:
[gview file=http://www.karate-slovakia.sk/upload/aktualne/1486476069.pdf]