Sezóna 2017

UNIFIED WORLD CHAMPIONSHIPS 2017

V dňoch 25. – 29. 10. 2017 sa koná v Talianskej Carrare UNIFIED WORLD CHAMPIONSHIPS 2017.

 

Za Karate klub SEIKEN Bratislava sa na tejto významnej udalosti zúčastní až jedenásť cvičencov,
prezident klubu ako kouč Slovenskej reprezentácie,
viceprezident klubu ako rozhodca.

 

Svojimi úspechmi na slovenských a medzinárodných súťažiach si účasť na tejto prestížnej medzinárodnej súťaži vybojovali nasledovní súťažiaci:

  • Diana Krammerová
  • Sofia Seginková
  • Matúš Pitoňák
  • Šimon Gašparík
  • Samuel Kováč
  • Marek Stránsky
  • Branislav Tomašovič
  • Anna Mária Vakulová
  • Simona Kolčáková
  • Michael Šulka
  • Adam Musil

 

Aktuálne informácie a výsledky vám prinesieme na našich stránkach.

 

Naši pretekári nastúpia v nasledovných kategóriách:
Aktualizácia 26.10.2017 21:00:
Aktualizácia 28.10.2017 7:30:
Aktualizácia 29.10.2017 7:15:
Aktualizácia 29.10.2017 16:50:
Aktualizácia 29.10.2017 17:40 konečné výsledky:

Meno a priezvisko Kategória Umiestnenie
Diana Krammerová 5 CHILDREN GIRLS 8 – 12 GREEN – BLUE OPEN 2. miesto
11 CADETS GIRLS 13-14-15 GREEN – BLUE OPEN 1. miesto
25 CHILDREN OPEN 8 – 12 YELLOW -BLUE (Duo) 2. miesto
28 CADETS GIRLS 13-14-15 YELLOW -BLUE (Duo) 1. miesto
29 CADETS MIXED 13-14-15 YELLOW -BLUE (Duo) 1. miesto
44 CHILDREN GIRLS 8 – 12 YELLOW – BLUE 1. miesto
936 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER UNDER BROW N OPEN
1027 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER OPEN OPEN (piati) 1. miesto
Sofia Seginková 5 CHILDREN GIRLS 8 – 12 GREEN – BLUE OPEN 1. miesto
11 CADETS GIRLS 13-14-15 GREEN – BLUE OPEN 3. miesto
25 CHILDREN OPEN 8 – 12 YELLOW -BLUE (Duo) 4. miesto
28 CADETS GIRLS 13-14-15 YELLOW -BLUE (Duo) 1. miesto
29 CADETS MIXED 13-14-15 YELLOW -BLUE (Duo) 2. miesto
44 CHILDREN GIRLS 8 – 12 YELLOW – BLUE 1. miesto
936 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER UNDER BROW N OPEN 1. miesto
1027 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER OPEN OPEN (piati) 1. miesto
Matúš Pitoňák 2 CHILDREN BOYS 8 – 12 GREEN – BLUE OPEN 4. miesto
8 CADETS BOYS 13-14-15 GREEN – BLUE 3. miesto
25 CHILDREN OPEN 8 – 12 YELLOW -BLUE (Duo) 4. miesto
27 CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 2. miesto
43 CHILDREN BOYS 8 – 12 YELLOW – BLUE 3 (TRIO) 2. miesto
936 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER UNDER BROW N OPEN 2. miesto
1027 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER OPEN OPEN (piati) 1. miesto
Šimon Gašparík 2 CHILDREN BOYS 8 – 12 GREEN – BLUE OPEN
25 CHILDREN OPEN 8 – 12 YELLOW -BLUE (Duo) 2. miesto
27 CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 2. miesto
43 CHILDREN BOYS 8 – 12 YELLOW – BLUE 3 (Trio) 2. miesto
47 CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW – BLUE 3 (trio) 1. miesto
936 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER UNDER BROW N OPEN
1027 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER OPEN OPEN (piati) 1. miesto
Samuel Kováč 8 CADETS BOYS 13-14-15 GREEN – BLUE 2. miesto
27 CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 1. miesto
29 CADETS MIXED 13-14-15 YELLOW -BLUE (Duo) 2. miesto
47 CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW – BLUE 3 (trio) 1. miesto
51 JUNIORS MEN 16-17-18 YELLOW – BLUE 3 (Trio) 1. miesto
936 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER UNDER BROW N OPEN
1027 CHILDREN MIXED 13 AND UNDER OPEN OPEN (piati) 1. miesto
Marek Stránsky 8 CADETS BOYS 13-14-15 GREEN – BLUE 1. miesto
14 JUNIORS MEN 16-17-18 GREEN – BLUE OPEN 2. miesto
27 CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 1. miesto
29 CADETS MIXED 13-14-15 YELLOW -BLUE (Duo) 1. miesto
33 JUNIORS BOYS 16-17-18 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 1. miesto
47 CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW – BLUE 3 (trio) 1. miesto
51 JUNIORS MEN 16-17-18 YELLOW – BLUE 3 (Trio) 1. miesto
940 CADETS BOYS 16 AND UNDER OPEN HARD
1028 CADETS MIXED 16 AND UNDER OPEN OPEN (Duo) 1. miesto
Branislav Tomašovič 14 JUNIORS MEN 16-17-18 GREEN – BLUE OPEN 1. miesto
33 JUNIORS BOYS 16-17-18 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 1. miesto
35 JUNIORS MIXED 16-17-18 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 1. miesto
51 JUNIORS MEN 16-17-18 YELLOW – BLUE 3 (Trio) 1. miesto
53 JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N BLACK 3 (Trio) 1. miesto
940 CADETS BOYS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE 1. miesto
944 CADETS BOYS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 1. miesto
1028 CADETS MIXED 16 AND UNDER OPEN OPEN (Duo) 1. miesto
Anna Mária Vakulová 16 JUNIORS W OMEN 16-17-18 YELLOW – ORANGE OPEN 1. miesto
35 JUNIORS MIXED 16-17-18 YELLOW -BLUE 2 (Duo) 1. miesto
913 CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN OPEN 1. miesto
915 CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN OPEN W EAPONS 2. miesto
945 CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 1. miesto
982 CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN OPEN 2. miesto
984 CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN OPEN W EAPONS 1. miesto
1008 CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN OPEN W EAPONS 2. miesto
Simona Kolčáková 18 B JUNIORS W OMEN 16-17-18 BROW N – BLACK GOJU RYU 1. miesto
18 E JUNIORS W OMEN 16-17-18 BROW N – BLACK ALL OTHER STYLES 2. miesto
37 JUNIORS W OMEN 16-17-18 BROW N BLACK 2 (Duo) 1. miesto
38 JUNIORS MIXED 16-17-18 BROW N BLACK 2 (Duo) 1. miesto
188 JUN – SEN W OMEN 16 – 35 OPEN LONG OKINAW A 1. miesto
196 JUN – SEN OPEN 16 – 35 OPEN OKINAW A (Duo) 1. miesto
200 JUN – SEN OPEN 16 – 35 OPEN OKINAW A (Trio) 1. miesto
949 JUNIORS W OMEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE 2. miesto
953 JUNIORS W OMEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 1. miesto
1029 JUN/SEN MIXED 28 AND UNDER OPEN OPEN (Trio) 1. miesto
Michael Šulka 15 B JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N – BLACK GOJU RYU 1. miesto
15 E JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N – BLACK ALL OTHER STYLES 2. miesto
36 JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N BLACK 2 (Duo) 1. miesto
38 JUNIORS MIXED 16-17-18 BROW N BLACK 2 (Duo) 2. miesto
53 JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N BLACK 3 (Trio) 1. miesto
200 JUN – SEN OPEN 16 – 35 OPEN OKINAW A (Trio) 1. miesto
948 JUNIORS MEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE 2. miesto
952 JUNIORS MEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 2. miesto
1029 JUN/SEN MIXED 28 AND UNDER OPEN OPEN (Trio) 1. miesto
Adam Musil 15 B JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N – BLACK GOJU RYU 2. miesto
15 E JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N – BLACK ALL OTHER STYLES 1. miesto
36 JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N BLACK 2 (Duo) 1. miesto
38 JUNIORS MIXED 16-17-18 BROW N BLACK 2 (Duo) 1. miesto
53 JUNIORS MEN 16-17-18 BROW N BLACK 3 (Trio) 1. miesto
186 JUN – SEN MEN 16 – 35 OPEN LONG OKINAW A 1. miesto
196 JUN – SEN OPEN 16 – 35 OPEN OKINAW A (Duo) 1. miesto
200 JUN – SEN OPEN 16 – 35 OPEN OKINAW A (Trio) 1. miesto
948 JUNIORS MEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE 1. miesto
952 JUNIORS MEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 1. miesto
1029 JUN/SEN MIXED 28 AND UNDER OPEN OPEN (Trio) 1. miesto

 


FOTOGALÉRIA