Sezóna 2018

UNIFIED WORLD CHAMPIONSHIPS 2018

V dňoch 31.10. – 4.11. 2018 sa konal v Talianskej Carrare

 

UNIFIED WORLD CHAMPIONSHIPS 2018.

 

 

Za Karate klub SEIKEN Bratislava sa na tejto medzinárodnej súťaži zúčastnilo 16 pretekárov,
prezident klubu a viceprezident klubu ako rozhodca.

 

Konečné výsledky našich pretekárov:

Meno pretekára Kategória Umiestnenie
Teo Hurban CHILDREN BOYS 8-12 YELLOW – ORANGE OPEN STYLE 1. miesto
CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW – ORANGE OPEN STYLE 1. miesto
CHILDREN MIXED 10 AND UNDER UNDER BROW N OPEN 2. miesto
Tomáš Tettinger CHILDREN BOYS 8-12 YELLOW – ORANGE OPEN STYLE 3. miesto
Alex Jánoš CADETS BOYS 13-14-15 YELLOW – ORANGE OPEN STYLE 2. miesto
Michal  Horňák CHILDREN BOYS 8-12 GREEN – BLUE OPEN STYLE 1. miesto
Kristína Kováčová CHILDREN GIRLS 8-12 GREEN – BLUE OPEN STYLE 2. miesto
Diana Krammerová CADETS GIRLS 13-14-15 GREEN – BLUE OPEN STYLE 1. miesto
JUNIORS WOMEN 16-17-18 GREEN – BLUE OPEN STYLE 2. miesto
CHILDREN MIXED 13 AND UNDER UNDER BROW N OPEN 1. miesto
Sofia Seginková CADETS GIRLS 13-14-15 GREEN – BLUE OPEN STYLE 2. miesto
Veronika Hadvigová CADETS GIRLS 13-14-15 GREEN – BLUE OPEN STYLE 4. miesto
CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE 4. miesto
Laura Pazdernatá CADETS GIRLS 13-14-15 GREEN – BLUE OPEN STYLE 3. miesto
CADETS GIRLS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE 2. miesto
Šimon Gašparík JUNIORS MEN 16-17-18 GREEN – BLUE OPEN STYLE 3. miesto
Samuel Kováč CADETS BOYS 13-14-15 GREEN – BLUE OPEN STYLE 2. miesto
JUNIORS MEN 16-17-18 GREEN – BLUE OPEN STYLE 1. miesto
CADETS BOYS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE 3. miesto
Simon Jurík CADETS BOYS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE 4. miesto
Marek Stránsky JUNIORS MEN 16-17-18 BROWN – BLACK GOJU RYU 2. miesto
JUNIORS MEN 16-17-18 OPEN STYLE 2. miesto
CADETS BOYS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE 2. miesto
CADETS BOYS 16 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 2. miesto
Michael Šulka JUNIORS MEN 16-17-18 BROWN – BLACK GOJU RYU 1. miesto
JUNIORS MEN 16-17-18 OPEN STYLE 4. miesto
JUNIORS MEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE 2. miesto
JUNIORS MEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 1. miesto
Anna Mária Vakulová JUNIORS WOMEN 16-17-18 YELLOW – ORANGE OPEN STYLE 1. miesto
JUNIORS W OMEN 19 AND UNDER OPEN OPEN W EAPONS 1. miesto
JUNIORS W OMEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 1. miesto
JUNIORS W OMEN 19 AND UNDER OPEN OPEN W EAPONS 1. miesto
Simona Kolčáková JUNIORS WOMEN 16-17-18 BROWN – BLACK GOJU RYU 1. miesto
JUNIORS WOMEN 16-17-18 BROWN – BLACK OPEN STYLE 3. miesto
JUN – SEN WOMEN 16 – 35 OPEN LONG OKINAWA 2. miesto
JUNIORS W OMEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE 3. miesto
JUNIORS W OMEN 19 AND UNDER OPEN HARD STYLE W EAPONS 2. miesto
Družstvo Kata Dual team Umiestnenie
Hurban, Tettinger CHILDREN OPEN 8-12 UNTIL GREEN 2 COMPETITORS MIXED 2. miesto
Jánoš, Kováčová CHILDREN OPEN 8-12 UNTIL GREEN 2 COMPETITORS MIXED 1. miesto
Horňák, Sarkocy CHILDREN OPEN 8-12 BLUE BROWN 2 COMPETITORS MIXED 1. miesto
Seginková, Krammerová CADETS OPEN 13-14-15 UNTIL BLUE 2 COMPETITORS MIXED 1. miesto
Kováč, Hadvigová, CADETS OPEN 13-14-15 UNTIL BLUE 2 COMPETITORS MIXED 3. miesto
Gašparík, Pazdernatá CADETS OPEN 13-14-15 UNTIL BLUE 2 COMPETITORS MIXED 2. miesto
Vakulová, Pazdernatá JUNIORS OPEN 16-17-18 UNTIL BLUE 2 COMPETITORS MIXED 1. miesto
Šulka, Kolčáková JUNIORS OPEN 16-17-18 BROWN BLACK 2 COMPETITORS MIXED 1. miesto
Stránsky, Kováč JUNIORS OPEN 16-17-18 BROWN BLACK 2 COMPETITORS MIXED 3. miesto
Družstvo Kata team Umiestnenie
Horňák, Tettinger, Jánoš CHILDREN BOYS 8-12 UNTIL GREEN 3 COMPETITORS 1. miesto
Gašparík, Kováč, Jurík CADETS BOYS 13-14-15 UNTIL BLUE 3 COMPETITORS 1. miesto
Krammerová, Seginková, Hadvigová CADETS GIRLS 13-14-15 UNTIL BLUE 3 COMPETITORS 1. miesto
Stránsky, Kováč, Šulka JUNIORS MEN 16-17-18 BROWN BLACK 3 COMPETITORS 1. miesto
Krammerová, Seginková, Kolčáková JUNIORS WOMEN 16-17-18 BROWN BLACK 3 COMPETITORS 1. miesto
Družstvo Traditional forms team (no music) Umiestnenie
Hurban, Tettinger CHILDREN MIXED 10 AND UNDER OPEN OPEN 1. miesto
Jánoš, Horňák, Kováčová, Krammerová, Seginková, Gašparík, Sarkocy CHILDREN MIXED 13 AND UNDER OPEN OPEN 1. miesto
Hadvigová, Kováč, Jurík, Pazdernatá CADETS MIXED 16 AND UNDER OPEN OPEN 1. miesto
Stránsky, Kolčáková, Šulka JUN/SEN MIXED 28 AND UNDER OPEN OPEN 2. miesto
Družstvo Kobudo Umiestnenie
Šulka, Kolčáková JUN – SEN MIXED 16 – 35 OPEN OKINAWA 1. miesto
Šulka, Kolčáková, Stránsky JUN – SEN MIXED 16 – 35 OPEN OKINAWA 1. miesto

 

Foto galériu si pozrite na našej FB stránke.

 

G R A T U L U J E M E

Video z privítania našich pretekárov v Karate Klube Seiken Bratislava: