Sezóna 2012/2013

XI Europa Karate & Kobudo Cup for Club – RONIN CUP

8. júna 2013 sa uskutočnil v Poľskom meste Chrzanów

XI Europa Karate & Kobudo Cup for Club
RONIN CUP
.

 

Súťažilo sa:
Karate – kumite, kata.
Okinawa Kobudo.
Shotokan, Shito Ryu, Goju Ryu, Wado Ryu, Shorin Ryu.

 

Naši súťažiaci nastúpili v nasledovných kategóriách. Online sme vás informovali o aktuálnych výsledkoch za  KK SEIKEN Bratislava.

A02 Kata M child 8 – 10y, 9 – 7kyu open:

  • Marek Stránsky – 2. miesto
  • Max Lelkes – 3. miesto
  • Matúš Pitoňák – 4. miesto

A03 Kata M child 8 – 10y, 6kyu+ open:

  • Alexander Špacír – 4. miesto

A06 Kata M child 11 – 13y, 9 – 7kyu open:

  • Marek Stránsky – 2. miesto

A07 Kata M child 11 – 13y, 6kyu+ open:

  • Adam Musil – 2. miesto
  • Branislav Tomašovič
  • Michael Šulka

A08 Kata F child 11 – 13y, 9 – 7kyu open:

  • Petra Pitoňáková – 1. miesto

A09 Kata F child 11 – 13y, 6kyu+ open:

  • Simona Kolčáková – 1. miesto

A10 Kata M cadet 14 – 15y, kyu/dan:

  • Adam Musil – 2. miesto
  • Branislav Tomašovič
  • Michael Šulka
  • Martin Kolčák – 3. miesto

A11 Kata F cadet 14 – 15y, kyu/dan:

  • Simona Kolčáková – 2. miesto

A12 Kata M junior 16, 17, 18y, kyu/dan:

  • Martin Kolčák – 2. miesto

A13 Kata F junior 16, 17, 18y, kyu/dan:

  • Lucia Liptáková – 2. miesto

A15 Kata F youth 19 –  21y, kyu/dan:

  • Lucia Liptáková – 2. miesto

B09 Kumite IPPON M junior 16 – 18y, +75kg:

  • Norbert Gyürösi – 1. miesto

C07 KUMITE TEAM MIX (2male+1female) – POINT (senior):

  • Norbert Gyürösi – 1. miesto

P26 Kumite POINT M youth 19 – 21y, -80kg:

  • Norbert Gyürösi

K07 Kobudo M 13 – 15y, long:

  • Adam Musil – 2. miesto
  • Martin Kolčák – 1. miesto

K09 Kobudo M 13 – 15y, short:

  • Martin Kolčák – 1. miesto

K10 Kobudo F 13 – 15y, short:

  • Simona Kolčáková – 2. miesto

K13 Kobudo M 16 – 18y, short:

  • Norbert Gyürösi – 3. miesto

K14 Kobudo M 16 – 18y, short:

  • Lucia Liptáková – 2. miesto

Kata DUAL team (2 persons):

  • AD01 M child -9y – 1. miesto (Pitoňák, Lelkes)
  • AD03 M child 10 – 12y – 4. miesto – (Špacír, Lelkes)
  • AD03 M child 10 – 12y – 2. miesto – (Stránsky, Tomašovič)
  • AD05 M cadet 13 – 15y – 1. miesto – (Musil, Kolčák)
  • AD05 M cadet 13 – 15y – 4. miesto – (Tomašovič, Šulka)
  • AD06 F cadet 13 – 15y – 2. miesto – (Kolčáková, Pitoňáková)
  • AD07 M junior 16 – 18y – 2. miesto – (Kolčák, Gyürösi)
  • AD08 F junior 16 – 18y – 2. miesto – (Liptáková, Kolčáková)

 

Karate Klub SEIKEN Bratislava v hodnotení klubov získal celkové 3. miesto!!!
G R A T U L U J E M E

 

VIDEO A FOTOGALÉRIA

 

Za sponzoring vo forme prepravy na súťaž ďakujeme spoločnosti PressburgBus s.r.o.

Nie je možné pridávať komentáre.