Sezóna 2017

II. kolo Pohára Federácie v karate a kobudo 2017

V sobotu 18. marca 2017 sa koná v Športovej hale SOU Komenského Pezinok

II. kolo Pohára Federácie v karate a kobudo.

 

O výsledkoch vás bude čo najskôr informovať na našich stránkach.

 

Pod tabuľkou umiestnenia našich pretekárov si pozrite si video z kategórie KU51 KUMITE 7. – 9. rokov CH,
kde naši pretekári získali 3. miesto.
Videá ďalších našich pretekárov si môžete pozrieť v tomto odkaze.

 

FOTOGALÉRIAFOTOGALÉRIA

 

Po dôkladnej príprave sa naši pretekári zúčastnia v týchto kategóriách.

Meno a Priezvisko Kategória jednotlivcov Umiestnenie
Kolčák Martin KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH 2. miesto
Kolčák Martin KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH 3. miesto
Kolčák Martin KA10 KATA od 18. rokov CH  
Kolčák Martin KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH 1. miesto
Musil Adam KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH 2. miesto
Musil Adam KA09 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu CH 2. miesto
Musil Adam KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH 1. miesto
Šulka Michael KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH  
Šulka Michael KA09 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu CH 3. miesto
Tomašovič Branislav KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH  
Tomašovič Branislav KA08 KATA 15. – 17. rokov do 3. kyu CH+D 1. miesto
Kolčáková Simona KA20 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu D  
Kolčáková Simona KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D  
Stránsky Marek KA07 KATA 13. – 14. rokov od 3. kyu CH 3. miesto
Seginková Sofia KA17 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu D 3. miesto
Jurík Simon KA06 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu CH 3. miesto
Hadvigová Veronika KU13 KUMITE 11. – 12. rokov nad 150cm D
Hadvigová Veronika KA17 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu D
Gašparík Šimon KA05 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu CH
Hurban Teo KU01 KUMITE 7. – 8. rokov CH 3. miesto
Hurban Teo KA01 KATA 6. – 8. rokov CH  
Horňáková Zuzana KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D  
Jánoš Alex KA02 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu CH 2. miesto
Jánoš Alex KU02 KUMITE 9. – 10. rokov CH
Fiutová Kristína KA13 KATA 6. – 8. rokov D
Štefeková Veronika KA13 KATA 6. – 8. rokov D
Ozoráková Kiarka KA16 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu D
Gereg Samuel KA02 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu CH
Gereg Timotej KA01 KATA 6. – 8. rokov CH
Gereg Timotej KU01 KUMITE 7. – 8. rokov CH
Tran Duc Minh Dominik KA04 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu CH
Tran Duc Minh Dominik KU03 KUMITE 11. – 12. rokov do 150cm CH
Tettingerová Aneta KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D
Tettinger Tomáš KA01 KATA 6. – 8. rokov CH
Tettinger Tomáš KU01 KUMITE 7. – 8. rokov CH
Družstvo Kategória Umiestnenie
Šulka, Tomašovič, Musil KA54 KATA od 16. rokov CH 2. miesto
Hurban, Gereg T., Tettinger KU51 KUMITE 7. – 9. rokov CH 3. miesto
Hadvigová, Seginková, Gašparík KA56 KATA 10. – 12. rokov D 3. miesto
Tran Duc Minh, Jánoš, Gereg S. KA52 KATA 10. – 12. rokov CH  
Štefeková, Fiutová, Hornákova KA55 KATA 6. – 9. rokov D  
Hurban, Gereg T., Tettinger KA51 KATA 6. – 9. rokov CH 3. miesto
Stránsky, Jurík, Ozorákova KA53 KATA 13. – 15. rokov CH

 

G R A T U L U J E M E

 

Video zo súťaže:

 

Mapa konania súťaže:

 

Leták súťaže:
[gview file=”http://www.karate-slovakia.sk/upload/aktualne/1487688862.pdf”]