Sezóna 2017

III. kolo Pohára Federácie detí. mládeže a seniorov v karate a kobudo 20107 – Púchov

V sobotu 3. júna 2017 sa uskutoční III. kolo Pohára Federácie detí. mládeže a seniorov v karate a kobudo.

 

Po úspešnom reprezentovaní Karate Klubu SEIKEN Bratislava
na prestížnej medzinárodnej súťaži SLOVAKIA OPEN
naši cvičenci nastúpia na tatami na treťom kole Pohára Federácie, ktoré sa koná v Púchove.

Bližšie informácie o nominácii sa dozviete na tréningoch, alebo na našich stránkach.

 

Kategórie súťažiach jednotlivcov a družstiev:

Meno pretekára Kategória jednotlivcov Umiestnenie
Kolčák Martin KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH
Kolčák Martin KA10 KATA od 18. rokov CH 3. miesto
Kolčák Martin KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH 2. miesto
Kolčák Martin KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH 1. miesto
Musil Adam KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH 3. miesto
Musil Adam KA09 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu CH 2. miesto
Musil Adam KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH 2. miesto
Šulka Michael KA09 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu CH
Tomašovič Branislav KA08 KATA 15. – 17. rokov do 3. kyu CH+D 2. miesto
Pitoňák Matúš KA05 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu CH 2. miesto
Gašparík Šimon KA05 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu CH
Kováč Samuel KA05 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu CH 3. miesto
Kováčová Kristína KA15 KATA 9. – 10. rokov od 5. kyu D 1. miesto
Krammerová Diana KA17 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu D 2. miesto
Horňák Michal KA02 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu CH 3. miesto
Szalaiová Nataša KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D
Hurban Teo KA01 KATA 6. – 8. rokov CH 2. miesto
Hurban Teo KU01 KUMITE 7. – 8. rokov CH 3. miesto
Horňáková Zuzana KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D
Jánoš Alex KA02 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu CH
Jánoš Alex KU02 KUMITE 9. – 10. rokov CH
Fiutová Kristína KA13 KATA 6. – 8. rokov D
Gereg Samuel KA02 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu CH
Gereg Timotej KU01 KUMITE 7. – 8. rokov CH 2. miesto
Gereg Timotej KA01 KATA 6. – 8. rokov CH
Tettingerová Aneta KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D
Tettinger Tomáš KU01 KUMITE 7. – 8. rokov CH
Tettinger Tomáš KA01 KATA 6. – 8. rokov CH 1. miesto
Gron Martin KA06 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu CH 2. miesto
Družstvo Kategória družstiev Umiestnenie
Horňák, Szalaiová, Horňáková KA55 KATA 6. – 9. rokov D 1. miesto
KK Seiken B KA55 KATA 6. – 9. rokov D
KK Seiken KA52 KATA 10. – 12. rokov CH
Kolčák, Musil, Šulka KA54 KATA od 16. rokov CH 1. miesto
KK Seiken KU51 KUMITE 7. – 9. rokov CH

 

Mapa konania súťaže:

 

Informačný leták:
[gview file=”https://www.seiken.sk/wp-content/uploads/2017/05/3_kolo_2017_pozvanka_pf.pdf”]