Sezóna 2015/2016

III. kolo Pohára Federácie – Šaľa

V sobotu 13. februára 2016 od 8:30 sa uskutoční III. kolo Pohára Federácie
detí, mládeže a dospelých v karate a kobudo.

 

Nominácie na súťaž sa dozviete na tréningoch od vašich trénerov, alebo na týchto stránkach.
V tomto článku vám budeme prinášať aktuálne informácie a výsledky z účasti našich pretekárov na III. kole Pohára Federácie
detí, mládeže a dospelých v karate a kobudo.

Aktualizácia 12.2.2016: Na III. kolo Pohára Federácie detí, mládeže a dospelých v karate a kobudo, sú nominovaný nasledovný súťažiaci v kategóriach jednotlivcov a družstiev.
Aktualizácia 13.2.2016 (15:30): Konečné výsledky.

Meno Kategória Umiestnenie
Kolčák Martin KT08M – KATA chlapci 16.-18. rokov od 2.KYU 2. miesto
Kolčák Martin KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN 4. miesto
Musil Adam KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 1. miesto
Musil Adam KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN
Šulka Michael KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 5. miesto
Šulka Michael KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN
Tomašovič Branislav KT05M – KATA chlapci 13.-15. rokov do 4.KYU
Tomašovič Branislav KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN
Kolčáková Simona KT06F – KATA dievčatá 13.-15. rokov od 3.KYU 2. miesto
Kolčáková Simona KT10FO – KATA ženy 14.+ rokov OPEN 6. miesto
Stránsky Marek KT05M – KATA chlapci 13.-15. rokov do 4.KYU 3. miesto
Stránsky Marek KT10MOa – KATA muži 6.-13. rokov OPEN 2. miesto
Pitoňák Matúš KT10MOa – KATA muži 6.-13. rokov OPEN 3. miesto
Pitoňák Matúš KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU 2. miesto
Pitoňáková Petra KT10FO – KATA ženy 14.+ rokov OPEN  –
Pitoňáková Petra KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 2. miesto
Seginková Sofia KT03F – KATA dievčatá 10.-12. rokov do 5.KYU 5. miesto
Filipová Lenka KT10FO – KATA ženy 14.+ rokov OPEN
Filipová Lenka KT07F – KATA dievčatá 16.-18. rokov do 3.KYU 1. miesto
Jurík Simon KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU 4. miesto
Hadvigová Veronika KT03F – KATA dievčatá 10.-12. rokov do 5.KYU
Hadvigová Veronika KT10FOa – KATA ženy 6.-13. rokov OPEN
Gašparík Šimon KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
Gašparík Šimon KT10MOa – KATA muži 6.-13. rokov OPEN
Kováč Samuel KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
Kováč Samuel KT10MOa – KATA muži 6.-13. rokov OPEN
Kováčová Kristína KT10FOa – KATA ženy 6.-13. rokov OPEN
Kováčová Kristína KT02F – KATA dievčatá 6.-9. rokov od 6.KYU 1. miesto
Krammerová Diana KT03F – KATA dievčatá 10.-12. rokov do 5.KYU 3. miesto
Krammerová Diana KT10FOa – KATA ženy 6.-13. rokov OPEN
Machalík Vladimír KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU 3. miesto
Machalík Vladimír KT10MOa – KATA muži 6.-13. rokov OPEN 5. miesto
Vítek Lukáš KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
Vítek Lukáš KT10MOa – KATA muži 6.-13. rokov OPEN
Družstvo Kategória Umiestnenie
Kolčák, Musil, Šulka – KK Seiken KT14MT – KATA chlapci 16.-18. rokov družstvá 1. miesto
Tomašovič, Pitoňáková, Stránsky – KK Seiken KT13MT – KATA chlapci 13.-15. rokov družstvá 1. miesto
Gašparík, Jurík, Hadvigová – KK Seiken A KT12MT – KATA chlapci 10.-12. rokov družstvá
Kováč, Vitek, Machalík – KK Seiken B KT12MT – KATA chlapci 10.-12. rokov družstvá
Krammerová, Seginková, Pitoňák – KK Seiken KT12FT – KATA dievčatá 10.-12. rokov družstvá
Kolčák, Musil, Kolčáková – KK Seiken KATA muži družstvá 2. miesto

 

DSC_0701
FOTOGALÉRIA

 

GRATULUJEME

 

 

Mapa konania súťaže:

 

Leták súťaže:
[gview file=”http://www.karate-slovakia.sk/upload/aktualne/1453295804.pdf”]