Sezóna 2015/2016

XVII SUPER ENPI KARATE CUP 2016

V sobotu 19. marca 2016 odchádza výprava Karate Klubu SEIKEN Bratislava v počte 27 súťažiacich na
XVII. SUPER ENPI KARATE CUP 2016, ktorý sa koná v Srbskej Subotici.

 

Ako každoročne bude naša výprava ubytovaná v penzióne Majkin Salaš.
Na našich stránkach vás budeme informovať o dosiahnutých výsledkoch.
Bližšie informácie o celej výprave a podmienkach sa dozviete od trénerov Eriky Letkovej a Rastislava Kolčáka.

 

Účasť Karate Klubu SEIKEN Bratislava na XVII. SUPER ENPI KARATE CUP 2016 finančne podporili:
Západoslovenská energetika, a.s.
Nadácia Pontis

ĎAKUJEME

 

Do bojov o cenné kovy v medzinárodnej súťaži nastúpime v nedeľu od 9:30 v nasledujúcom zložení:

INIDIVIDUAL – goju ryu

Priezvisko a meno (goju ryu) Kód kata Umiestnenie Kód kumite Umiestnenie
Gereg Timotej 84, 85 1. miesto, – 100
Horňák Michal 86, 87 1. miesto, 2. miesto 101 2. miesto
Kováčová Kristína 96, 97 1. miesto, 1. miesto
Szalaiová Nataša 96, 97 2. miesto, 3. miesto 123 3. miesto
Horňáková Zuzana 96, 97 3. miesto, 3. miesto 123 3. miesto
Gašparík Šimon 87, 88 3. miesto, 2. miesto 104
Gereg Samuel 87, 88
Jánoš Alex 87, 88 -, 3. miesto 103
Motúzová Nina 97, 98 2. miesto, – 127
Krammerová Diana 97, 98 127
Machalík Vladimír 88, 89 -, 2. miesto 106
Jurík Simon 88, 89 -, 3. miesto 106
Kováč Samuel 88, 89 1. miesto, 3. miesto
Pazdernata Laura 98, 99  -, 3. miesto 129
Hadvigová Veronika 98, 99 3. miesto, 3. miesto 129
Stránsky Marek 89, 90  1. miesto, 2. miesto 109
Šulka Michael 90, 91 1. miesto, –
Tomašovič Branislav 90, 91  3. miesto, 3. miesto 112
Ballo Igor 90, 91 3. miesto, –
Kolčáková Simona 100, 101 1. miesto, – 135 3. miesto
Kolčák Martin 91 1. miesto 116
Sebő Adam 91 3. miesto 115
Filipová Lenka 101 138
Szalai Jaroslav 92 2. miesto
Gereg Boris 92 3. miesto
Krammer Ernest 92 3. miesto

INIDIVIDUAL – shito-ryu

Priezvisko a meno (shito-ryu)

Kód kata

Umiestnenie

Kováč Samuel 68, 69 2. miesto, 1. miesto
Stránsky Marek 69, 70  2. miesto, 1. miesto
Šulka Michael 70, 71  2. miesto, 3. miesto
Tomašovič Branislav 70, 71 3. miesto, –
Ballo Igor 70 3. miesto
Kolčáková Simona 80, 81 1. miesto, –
Kolčák Martin 71
Filipová Lenka 81 3. miesto
Szalai Jaroslav 72  2. miesto
Gereg Boris 72  3. miesto
Krammer Ernest 72 3. miesto

TEAM – goju ryu

Team (priezvisko a meno) – goju ryu Kata team – kód Umiestnenie Kumite team – kód Umiestnenie
KK Seiken (Gereg Timotej, Horňák Michal, Szalaiová Nataša) 201 1. miesto
KK Seiken (Kováčová Kristína, Horňáková Zuzana, Horňák Michal) 208 1. miesto
KK Seiken A (Krammerová Diana, Gašparík Šimon, Horňák Michal) 202 1. miesto
KK Seiken B (Motúzová Nina, Gereg Samuel, Jánoš Alex) 202 2. miesto
KK Seiken A (Krammerová Diana, Gašparík Šimon, Motúzová Nina) 209 1. miesto
KK Seiken B (Kováčová Kristína, Horňáková Zuzana, Szalaiová Nataša) 209 2. miesto
KK Seiken A (Machalík Vladimír, Kováč Samuel, Pazdernata Laura) 203 2. miesto
KK Seiken B (Jurík Simon, Hadvigová Veronika, Gašparík Šimon) 203 1. miesto
KK Seiken C (Motúzová Nina, Gereg Samuel, Jánoš Alex) 203 3. miesto
KK Seiken A (Jurík Simon, Hadvigová Veronika, Motúzová Nina) 210
KK Seiken B (Krammerová Diana, Kováč Samuel, Pazdernata Laura) 210 3. miesto
KK Seiken A (Machalík Vladimír, Kováč Samuel, Stránsky Marek) 204 1. miesto
KK Seiken B (Jurík Simon, Hadvigová Veronika, Gašparík Šimon) 204 2. miesto
KK Seiken (Hadvigová Veronika, Stránsky Marek, Pazdernata Laura) 211 3. miesto
KK Seiken A (Ballo Igor, Kolčáková Simona, Šulka Michael) 205 1. miesto
KK Seiken B (Machalík Vladimír, Tomašovič Branislav, Stránsky Marek) 205 2. miesto
KK Seiken (Pazdernata Laura, Kolčáková Simona, Šulka Michael) 212 2. miesto
KK Seiken A (Szalai Jaroslav, Sebő Adam, Kolčák Martin) 206 2. miesto
KK Seiken B (Filipová Lenka, Gereg Boris, Krammer Ernest) 206 3. miesto
KK Seiken C (Tomašovič Branislav, Kolčáková Simona, Šulka Michael) 206 1. miesto
KK Seiken (Filipová Lenka, Kolčáková Simona, Kolčák Martin) 213 2. miesto
KK Seiken A (Krammer Ernest, Sebő Adam, Kolčák Martin) veterans 1. miesto
KK Seiken B (Filipová Lenka, Szalai Jaroslav, Gereg Boris) veterans 2. miesto
KK Seiken (Gereg Timotej, Jánoš Alex, Horňák Michal) 300 2. miesto
KK Seiken (Jánoš Alex, Gašparík Šimon, Horňák Michal) 301 3. miesto
KK Seiken (Jánoš Alex, Gašparík Šimon, Machalík Vladimír, Jurík Simon) 302
KK Seiken (Stránsky Marek, Machalík Vladimír, Jurík Simon) 303
KK Seiken (Stránsky Marek, Ballo Igor, Tomašovič Branislav) 304
KK Seiken (Tomašovič Branislav, Sebő Adam, Kolčák Martin) 305 3. miesto
KK Seiken (Kováčová Kristína, Horňáková Zuzana, Szalaiová Nataša) 307 1. miesto
KK Seiken (Krammerová Diana, Hadvigová Veronika, Motúzová Nina) 308
KK Seiken (Krammerová Diana, Hadvigová Veronika, Motúzová Nina) 309 1. miesto
KK Seiken (Filipová Lenka, Kolčáková Simona, Pazdernata Laura) 312 2. miesto

TEAM – shito-ryu

Team (priezvisko a meno) –  shito-ryu

Kata team – kód

Umiestnenie

KK Seiken (Tomašovič Branislav, Šulka Michael, Kolčáková Simona) 205 1. miesto
KK Seiken A (Kolčák Martin, Ballo Igor, Kolčáková Simona) 206 3. miesto
KK Seiken B (Szalai Jaroslav, Gereg Boris, Filipová Lenka) 206 3. miesto
KK Seiken  (Kolčák Martin, Filipová Lenka, Kolčáková Simona) 213 1. miesto
KK Seiken A (Kolčák Martin, Ballo Igor, Gereg Boris) veterans 1. miesto
KK Seiken B (Szalai Jaroslav, Sebő Adam, Filipová Lenka) veterans 2. miesto

KOBUDO – Okinawa style

Priezvisko a meno

Technický stupeň Zbraň

Umiestnenie

Stránsky Marek green (4. kyu) bo 1. miesto
Šulka Michael blue (3. kyu) bo 2. miesto
Tomašovič Branislav green (4. kyu) bo 3. miesto
Kolčáková Simona blue (3. kyu) bo, sai 1. miesto
Kolčák Martin black (1. Dan) bo, sai 1. miesto
Filipová Lenka green (4. kyu) bo

Kódy kategórií jednotlivcov a družstiev nájdete v tejto tabuľke:

[gview file=”https://www.seiken.sk/wp-content/uploads/2016/03/XVII-SUPER-ENPI-2016-Competition-categories.pdf”]

 

 

Mapa konania súťaže:

 

Leták súťaže:
[gview file=”http://www.karaterec.com/documents/contests/160320_super_enpi.pdf”]