Sezóna 2018

III. kolo Pohára Federácie v karate a kobudo – Púchov 2018

V sobotu 14. apríla 2018 sa koná v Športovej hala MŠK Púchov

 

III. kolo Pohára Federácie v karate a kobudo 2018

 

Naši pretekári nastúpia v nasledovných kategóriách:
Kategórie jednotlivcov:

Meno pretekára

Kategória Umiestnenie
Musil Adam KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH 1. miesto
Musil Adam KA09 KATA 15. – 17. rokov od 2. kyu CH 2. miesto
Musil Adam KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH 2. miesto
Stránsky Marek KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH  
Stránsky Marek KA08 KATA 15. – 17. rokov do 3. kyu CH 2. miesto
Pitoňák Matúš KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH  
Pitoňák Matúš KA05 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu CH 2. miesto
Seginková Sofia KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D  
Seginková Sofia KA18 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu D  
Jurík Simon KA06 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu CH  
Hadvigová Veronika KA18 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu D  
Gašparík Šimon KA06 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu CH 3. miesto
Kováč Samuel KA06 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu CH 1. miesto
Krammerová Diana KA17 KATA 11. – 12. rokov od 4. kyu D 1. miesto
Krammerová Diana KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D  
Pazdernatá Laura KA18 KATA 13. – 14. rokov do 4. kyu D  
Horňák Michal KA03 KATA 9. – 10. rokov od 5. kyu CH 2. miesto
Horňák Michal KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH  
Hurban Teo KU01 KUMITE 7. – 8. rokov  CH 3. miesto
Hurban Teo KA01 KATA 6. – 8. rokov  CH 3. miesto
Horňáková Zuzana KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D  
Jánoš Alex KA04 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu CH  
Fiutová Kristína KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D  
Štefeková Veronika KA13 KATA 6. – 8. rokov  D  
Gereg Samuel KA04 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu CH  
Gereg Timotej KA02 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu CH  
Gereg Timotej KU02 KUMITE 9. – 10. rokov  CH  
Tettinger Tomáš KU01 KUMITE 7. – 8. rokov  CH
Tettinger Tomáš KA01 KATA 6. – 8. rokov  CH 1. miesto
Artner Jakub KA01 KATA 6. – 8. rokov  CH  
Škerliková Zuzana KA16 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu D  
Artnerová Nina KA14 KATA 9. – 10. rokov do 6. kyu D  
Malíšek Marko KA04 KATA 11. – 12. rokov do 5. kyu CH  
Mišovič Patrik KA08 KATA 15. – 17. rokov do 3. kyu CH  

Kategórie družstiev:

Družstvo Kategória Umiestnenie
Stránsky-Kováč-Gašparík KA53 KATA 13. – 15. rokov  CH 3. miesto
Pazdernatá-Seginková-Hadvigová KA57 KATA 13. – 15. rokov  D 3. miesto
Artnerová-Jánoš-Horňáková KA56 KATA 10. – 12. rokov  D  
Pitoňák-Horňák-Krammerová KA52 KATA 10. – 12. rokov  CH 2. miesto
Malíšek-Škerlíková-Gereg S. KA52 KATA 10. – 12. rokov  CH  
Hurban-Tettinger – Artner KA51 KATA 6. – 9. rokov  CH 1. miesto
Štefeková-Gereg T.-Fiutová KA55 KATA 6. – 9. rokov  D 3. miesto
Hurban-Tettinger-Gereg T. KU51 KUMITE 7. – 9. rokov  CH 2. miesto

 

FOTOGALÉRIA

 

 

Informačný leták

Mapa konania súťaže: