Sezóna 2013/2014

IV. Kolo Pohára federácie v karate – Šaľa


V sobotu 5. apríla 2014 od 9:00 hod. sa konalo v Mestskej športovej hale v Šali už IV. kolo Pohára federácie v karate.

20 našich súťažiacich cestovalo a bojovalo spolu v 32 kategóriách jednotlivcov a družstiev.

Pozrite si úspechy našich pretekárov v tabuľke nižšie.

 

 

 

Naši súťažiaci získali umiestnenia v nasledovných kategóriách jednotlivcov a družstiev:

Meno súťažiaceho Kategória – jednotlivci Umiestnenie
1. Gyűrösi Norbert KS11M – KUMITE muži 18.+ rokov -78kg 3. miesto
2. Liptáková Lucia KT08F – KATA dievčatá 16.-18. rokov od 2.KYU 2. miesto
3. Kolčák Martin KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN
Kolčák Martin KB03M – KOBUDO chlapci 13.-15. rokov LONG 3. miesto
Kolčák Martin KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 2. miesto
4. Musil Adam KB03M – KOBUDO chlapci 13.-15. rokov LONG 1. miesto
Musil Adam KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 1. miesto
Musil Adam KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN 4. miesto
5. Šulka Michael KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN  –
Šulka Michael KT05M – KATA chlapci 13.-15. rokov do 4.KYU 2. miesto
6. Tomašovič Branislav KT05M – KATA chlapci 13.-15. rokov do 4.KYU 1. miesto
7. Kolčáková Simona KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 1. miesto
Kolčáková Simona KT10FO – KATA ženy 14.+ rokov OPEN  –
8. Stránsky Marek KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU 3. miesto
9. Pitoňák Matúš KT01M – KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU 4. miesto
10. Špacír Alexander KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU  –
11. Pitoňáková Petra KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 3. miesto
12. Lelkes Max KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU  –
13. Seginková Sofia KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU 2. miesto
14. Filipová Lenka KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 6. miesto
15. Jurík Simon KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU  –
16. Hadvigová Veronika KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU 4. miesto
17. Motúzová Ninka KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU  –
18. Gašparík Šimon KT01M – KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU  –
19. Kováč Samuel KT01M – KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU  –
20. Kováčová Kristína KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU  –
Družstvo Kategória – družstvá Umiestnenie
1. Šulka Tomašovič Kolčáková
KK Seiken
KT13MT – KATA chlapci 13.-15. rokov družstvá 1. miesto
2. Kolčák Musil Liptáková
KK Seiken
KT14MT – KATA chlapci 16.-18. rokov družstvá 1. miesto
3. Seginková – Hadvigová – Pitoňák
KK Seiken
KT11FT – KATA dievčatá 6.-9. rokov družstvá 2. miesto
4. Špacír Lelkes – Jurík
KK Seiken
KT12MT – KATA chlapci 10.-12. rokov družstvá  –
5. Pitoňáková – Filipová – Stránsky
KK Seiken
KT13FT – KATA dievčatá 13.-15. rokov družstvá 3. miesto
6. Gašparík – Kováč – Motúzová
KK Seiken
KT11MT – KATA chlapci 6.-9. rokov družstvá 4. miesto

Aktuálne výsledky sme vám priniesli ONLINE.

Prehľad úspešnosti našich pretekárov:

Prehľad získaných medailí

Zlatá

Strieborná

Bronzová

Musil Adam 3
Tomašovič Branislav 2
Kolčáková Simona 2
Kolčák Martin 1 1 1
Liptáková Lucia 1 1
Šulka Michael 1 1
Seginková Sofia 2
Pitoňák Matúš 1
Hadvigová Veronika 1
Stránsky Marek 2
Pitoňáková Petra 2
Filipová Lenka 1
Gyűrösi Norbert 1
Kováčová Kristína
Špacír Alexander
Motúzová Nina
Jurík Simon
Lelkes Max
Gašparík Šimon
Kováč Samuel

 

FOTOGALÉRIA