Sezóna 2013/2014

V. kolo Pohára federácie detí, mládeže a seniorov Banská Bystrica

V nedeľu 13. apríla 2014 sa konalo v Banskej Bystrici 5. kolo Pohára federácie detí, mládeže a seniorov.

 

O nominácii našich súťažiacich do jednotlivých kategórií jednotlivcov a družstiev rozhodne trénersky zbor najneskôr vo štvrtok 10. apríla 2014.
Informácie Vám prinesiem na týchto stránkach.

O výsledkoch sme vás informovali  ONLINE  v tomto článku.

 

Naši 18 súťažiaci za Karate Klub SEIKEN Bratislava bojovali v nasledovných kategóriách jednotlivcov a družstiev (konečné výsledky):

Meno Kategória Umiestnenie
Gyűrösi Norbert KS11M – KUMITE muži 18.+ rokov -78kg
Kolčák Martin KB03M – KOBUDO chlapci 13.-15. rokov LONG 2. miesto
Kolčák Martin KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 3. miesto
Kolčák Martin KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN 4. miesto
Musil Adam KT10MO – KATA muži 14.+ rokov OPEN
Musil Adam KT06M – KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU 1. miesto
Musil Adam KB03M – KOBUDO chlapci 13.-15. rokov LONG 1. miesto
Šulka Michael KT05M – KATA chlapci 13.-15. rokov do 4.KYU 1. miesto
Tomašovič Branislav KT05M – KATA chlapci 13.-15. rokov do 4.KYU 2. miesto
Kolčáková Simona KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 1. miesto
Kolčáková Simona KT10FO – KATA ženy 14.+ rokov OPEN 3. miesto
Stránsky Marek KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
Pitoňák Matúš KT01M – KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU 1. miesto
Špacír Alexander KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU 4. miesto
Pitoňáková Petra KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 2. miesto
Lelkes Max KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
Seginková Sofia KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU 2. miesto
Filipová Lenka KT05F – KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU 4. miesto
Jurík Simon KT03M – KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
Motúzová Ninka KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU
Gašparík Šimon KT01M – KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU
Kováč Samuel KT01M – KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU
Kováčová Kristína KT01F – KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU

Družstvo Kategória Umiestnenie
Kolčák MusilKolčáková KT13MT – KATA chlapci 13.-15. rokov družstvá 1. miesto
ŠulkaTomašovičŠpacír
KT13MT – KATA chlapci 13.-15. rokov družstvá 2. miesto
Pitoňáková – Filipová – Stránsky KT13FT – KATA dievčatá 13.-15. rokov družstvá 2. miesto
Seginková – Motúzová – Pitoňák KT11FT – KATA dievčatá 6.-9. rokov družstvá 2. miesto
Gašparík – Kováč – Kováčová KT11MT – KATA chlapci 6.-9. rokov družstvá 4. miesto

Prehľad úspešnosti našich pretekárov (konečné výsledky):

Prehľad získaných medailí

Zlatá

Strieborná

Bronzová

Musil Adam 3
Kolčáková Simona 2 1
Kolčák Martin 1 1 1
Pitoňák Matúš 1 1
Šulka Michael 1 1
Tomašovič Branislav 2
Seginková Sofia 2
Pitoňáková Petra 2
Stránsky Marek 1
Špacír Alexander 1
Filipová Lenka 1
Motúzová Nina 1
Gyűrösi Norbert
Lelkes Max
Kováčová Kristína
Jurík Simon
Gašparík Šimon
Kováč Samuel

Mapka konania súťaže: